Kampanj på USB!
En av de produkter som ökar alltmer i försäljning för oss är USB-minnen. Produkten är användbar för alla som har en dator, smidig att ha som give away, smart att lagra information på, o s v.
TIPS
Ett tips som vi gärna skickar med är att vid inköp av USB-minnen så bjuder vi på inladdning av information (vid minst 100 st USB-minnen). M a o så kan ditt företag skicka oss en företagspresentation, reklamfilm eller annan info och så bifogas detta på fabriken vid tillverkningen. Ett bra och smart sätt att ge mottagaren av USB-minnet bra information.
Ett annat tips är att era säljare lämnar över kataloger, produktblad och prislistor på ett trevligt USB-minne till kunder. Miljövänligt? Absolut – inga tryckta kataloger – bara elektroniskt!
GARANTIMINNEN
Alla våra minnen har garanti, vi levererar certifierade minnen som är tillverkade av nya kretsar, med godkända RoHS-dokument. Allt för att du som kund ska slippa oroa dig för att minnet ska innehålla virus som kan vara förödande för din eller din kunds dator.
Ring oss/kontakta oss – just nu bjuder vi på klichékostnaden och dessutom har vi riktigt bra specialpriser under hela mars månad.
USB-minne – bra, smart och användbar produkt.
Hitta ett minne som passar dig: www.usb.nu
